Hakkımızda

MELİKE TATAR HAVASI

Melike Tatar denildiğinde aklınıza sadece bir kadın giyim markası gelmesin. Kadınları, bulunduğu her ortamda en güçlü hissettiren, başarılarına destek olan, her geçen gün artan mutluluklarında yanında olan bir “dost” olarak akıllarda yer etmek istiyoruz.

Hikâyemizin en başında “Tesettürde Toptan Fiyatına Alışveriş” ilkesi ile ağırlıklı olarak modern tesettür giyime hitap eden bir marka olarak yola çıktık. Tesettür giyim sektöründeki var olan modellerin çoğunun, yaşça büyük kitlelere hitap ettiğini ve modernlik taşımadığını fark ettik. Çizgimizi her zaman modernlik üzerinde tuttuk. Zamanla büyüyen kitlemizle birlikte bir şey fark ettik. Artık sadece tesettür giyinenlere değil, her kadına hitap eden bir hal almıştık.

Bu farkındalık bizim de havamızı yenilememize sebep oldu. Şimdi yepyeni bir Melike Tatar olarak karşınızdayız.

Yeni halimizde yepyeni bir mottomuz var: En Havalısı Melike Tatar Kadını!

Her kadının bambaşka bir havası olduğunu biliyoruz. Her zevke, her tarza, her bedene ve her yaşa özel modeller tasarlıyoruz. Tasarımlarımızı hazırlarken sürekli takipte olduğumuz moda ve trendleri de yanımıza alıyoruz. Ama trendlerden önce “içinde kendinizi bulduğunuz” modelleri keşfetmek için çabalıyoruz.

Elbise, takım modelleri, üst giyim parçaları, trend alt giyim modelleri, her sezon yenilenen dış giyim parçaları ve aksesuar modası ile giyime dair aradığınız her şeyi, yeni halimizde en trend modellerle sunmayı amaçlıyoruz.

Her sezon için yepyeni koleksiyonlar ile karşınıza çıkıyoruz. Her geçen gün daha iyi nasıl olabiliriz? diye düşünüyoruz. Nasıl daha fazla kişiye ulaşabiliriz? Ürünleri, nasıl daha hızlı teslim edebiliriz? Memnuniyeti nasıl en yükseğe taşıyabiliriz? Her kadına hitap edecek ürün çeşitliliğini nasıl sunabiliriz?  Ürün fiyatlarımızı nasıl daha da ulaşılabilir seviyeye getirebiliriz?

Neden mi bu çabamız?

Birçok kıyafet alırsınız ama en çok giydikleriniz hep belli parçalar olur ya hani, o belli parçaların etiketinde Melike Tatar yazsın diye. Giydiğinizde sizi en mutlu hissettiren parçalar arasında yer alalım diye.

Bizden alışveriş yaparsanız aynanın karşısında şunu söyleyin “Melike Tatar Havası Var!” Eğer bunu içinizden gelerek demişseniz biz doğru yoldayız ve birlikte daha da yükseğe çıkacağız.

Son Güncellenme: 23 Mart 2022